STOISKA TARGOWE

wizualizacja stoiska w czerni
Stoisko targowe loftowe z ledem i nowoczesnym designem
wizualizacja stoiska Gamart
Stoisko targowe firmy Risk, wieszaki i ekspozytory odzieżowe
stoisko targowe loftowe nowoczesne czarno niebieskie
wizualizacja stoiska w czerni
Stoisko targowe loftowe z ledem i nowoczesnym designem
wizualizacja stoiska Gamart
Stoisko targowe firmy Risk, wieszaki i ekspozytory odzieżowe
stoisko targowe loftowe nowoczesne czarno niebieskie

IDEA

Jeśli trafiłeś do nas zapewne szukasz czegoś więcej, niż zwykłego stoiska targowego. Szukasz wyróżnienia, elegancji, świeżości i nowoczesnego designu, do którego przywykli Twoi klienci.

Nasza usługa jest kompleksowa: projektujemy, produkujemy, zajmujemy się transportem, montażem, obsługą i wsparciem technicznym podczas targów oraz demontażem. Oferujemy także wykonanie indywidualnych ekspozytorów specjalnie dla Twojego produktu.

 

 


DLA KOGO?

Nasza oferta jest przygotowana dla marek i firm, dla których ważny jest prestiż i dobry styl. Wiedz, że jesteśmy gotowi Ci to zaoferować w rozsądnej cenie.

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ

projektowanie wnętrz Kwiaty Paproci
projektowanie wnętrz Kwiaty paproci
projektowanie wnętrz Kwiaty Paproci
projektowanie wnętrz Kwiaty paproci
projektowanie wnętrz Kwiaty Paproci
projektowanie wnętrz Kwiaty Paproci

DBAMY O CIEBIE

Nasze stoiska są personalizowane. Dobieramy odpowiednie rozwiązania w zależności od Twoich możliwości transportowych i potrzeb ekspozycyjnych. Stelaże stoisk wykonane są z profili aluminiowych, które zapewniają lekkość całej konstrukcji, a to wpływa na łatwy i przyjemny montaż. Pomimo, iż nasze stoiska są bardzo rozbudowane, możesz je złożyć za pomocą prostych narzędzi – w ten sposób dbamy o Twój komfort.

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ

Stoiska targowe

WSPÓŁPRACA

Nowoczesne stoisko targowe w stylu loft

WYNAJEM

Istnieje wiele możliwości współpracy z nami, a najpopularniejszym z nich jest wynajem stoisk targowych. Nie musisz kupować i magazynować całości stoiska, męczyć się z noszeniem, martwić o montaż i demontaż. My zrobimy za Ciebie wszystko: zaprojektujemy, wyprodukujemy, dostarczamy na miejsce, zadbamy o serwis podczas targów i zabierzemy z powrotem. To najbardziej ekonomiczna wersja współpracy

Nowoczesne stoisko targowe moda fashion

SPRZEDAŻ

Inną możliwością jest zakup stoiska targowego. Jest to pozornie mniej ekonomiczne rozwiązanie, wymagające od Ciebie ekipy montażowej transportowej, jednak jeśli jeździsz często na targi, to to rozwiązanie szybko Ci się zwróci. Nasze konstrukcje wykonywane są solidnie, z najwyższej klasy materiałów, więc przy zachowaniu dbałości posłużą Ci na wiele lat.

CO WARTO WIEDZIEĆ O NASZYCH STOISKACH?

Są one składane z modułów, w zależności od Twoich potrzeb i możliwości są przygotowane specjalnie dla Ciebie. Modułowość daje Ci swobodę w konstruowaniu dowolnych brył w oparciu o określone funkcjonalności.  Wszystko jest tu proste.

W praktyce polega to na tym, że nie musisz wiedzieć dokładnie jaka jest powierzchnia, którą będziesz wynajmować – jeśli masz odpowiednią ilość modułów, rozłożysz się bez problemu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości, po prostu dokupisz moduł, który pasuje do Twojego systemu. 

OFERUJEMY

ekspozytory na wynajem Kwiaty Paproci

WYNAJEM MEBLI

Dodatkowo oferujemy wynajem mebli i akcesoriów ekspozycyjnych oraz konstruowanie tzw. małej architektury stoiska w oparciu o Twoje potrzeby. Chcesz mieć strefę barową – będziesz ją miał. Strefa VR? Nie ma sprawy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

kompleksowa usługa wykonania stoiska targowego

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Oferujemy Ci pełne wsparcie i doradztwo, w sprawach, które dotyczą eksponowania Twojej marki na targach. Konsultacje, wizualizacje 3D, transport, serwis, montaż i demontaż. Dbamy o swoich klientów i chcemy by do nas wracali – tak to działa!

stoiska targowe jakość estetyka elegancja

JAKOŚĆ

Materiały, z których wykończone jest stoisko? Wszystko co nie stwarza zagrożenia dla ludzi, od tanich po ekskluzywne, od klasycznych po ekstrawaganckie. Powiedz nam, w którą stronę chcesz iść, my zaproponujemy Ci efektowne rozwiązania.

ZAUFALI NAM

Praca dla wiodących polskich i zagranicznych marek, bardzo szybko ugruntowała naszą pozycję na rynku. Dzięki dużym przedsięwzięciom nasze projekty nabrały rozmachu i wyszły daleko poza klasyczny design. Z kolei wieloletnia obecność na rynku sztuki nadaje naszym pracom indywidualnego charakteru. Pracowaliśmy dla: