OFERTA DLA PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

DLA ARCHITEKTÓW oferta zniżki

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które zawodowo zajmują się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz. Daj ułatwić sobie pracę!

OFERTA

INDYWIDUALNE KOLEKCJE/DESIGN

Cenimy unikatowość i indywidualność. Specjalnie na Twoje zapotrzebowanie możemy zaprojektować i wytworzyć niepowtarzalny element lub całą kolekcję mebli/dodatków. Możemy też zmienić i dostosować wymiary obiektów z istniejącej już na stronie oferty.

ZNIŻKA PRZY WSPÓŁPRACY

Konkretnie – na pierwsze zamówienie dajemy już 10% rabatu, a na każde kolejne zniżkę ustalamy indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia i czasu trwania współpracy! Masz gwarancję zadowolenia!

WSPARCIE I DORADZTWO SPECJALISTYCZNE

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Jeśli masz wątpliwości, szukasz inspiracji lub świeżego, innego spojrzenia – skontaktuj się z nami, a doradzimy w sprawach kolorystycznych, materiałowych, kompozycyjnych. Służymy radą w kwestii łączenia różnych stylów, czy doboru sztuki do wnętrza. Wspierajmy się i twórzmy wspólnie dobre projekty!

 

PLIKI 3D

Bezpłatnie udostępniamy modele naszych mebli/designu w konkretnym formacie (m.in. blend, stl, 3dx, c4d), tak abyś wygodnie mógł je wstawić do swojego projektu.

Wykorzystaj modele 3D naszych produktów w swoich projektach wnętrz

DARMOWA WYCENA