MEBLE NA WYMIAR - PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA

IDEA

Jesteśmy duetem projektantów i konstruktorów, których domeną jest artystyczne wykształcenie, a to przekłada się na jakość i charakter wykonywanej przez nas pracy. Nasze produkty wykonywane są z dbałością, precyzją i estetyką, która stanowi podstawę naszych działań w świecie designu. 

W naszej ofercie znajdują się meble i konstrukcje ze stali, szkła, drewna, marmuru, betonu. Lubimy bawić się materią i jej zestawieniem. Przez lata działań na rynku, prowadząc duże projekty dla znanych marek, wyrobiliśmy sobie sieć podwykonawców, którzy sprawnie realizują nasze pomysły. Możesz zgłosić się do nas zarówno ze swoim projektem jak i poprosić nas o realizację zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie.

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ

Wyślij nam swój projekt do wyceny, lub poproś o stworzenie koncepcji specjalnie dla Ciebie. 

KORZYŚCI


Optymalizacja projektu pod względem technicznym
. Zostaw nam wytyczne i wymiary, a zajmiemy się resztą.

Projekt personalizowany. Chcesz mieć coś, czego nie ma nikt inny? Powiedz co to ma być i daj nam wolną rękę. 

Kompleksowa obsługa. Projekt, optymalizacja, wdrożenie, produkcja, transport. 

Estetyka i piękno. Podchodzimy do klienta z najwyższą dbałością, zależy nam na budowaniu poczucia komfortu i artystycznej harmonii.

Dogodne terminy. 

 

OPINIE KLIENTÓW

Justyna, Kraków

Solidnie, estetycznie i szybko!
Regały  zaprojektowane przez Kwiaty specjalnie do mojego salonu prezentują się po prostu pięknie!
Do tego przemiła atmosfera i dogodny kontakt!

Anna, Flota Filmowa / RISK Made in Warsaw

Elementy wyposażenia stoiska wystawienniczego stworzonego na potrzeby targów zostały świetnie przemyślane i wykonane. Postawiono na oryginalność i nowoczesność, a przede wszystkim doskonały sposób wyeksponowania naszych produktów! 

Joanna, Warszawa

Jako architektka współpracuję z firmą już od ponad roku, realizując meble dla moich Klientów.  Kwiaty Paproci realizują nawet najbardziej nietypowe projekty, opracowują je technicznie i radzą estetycznie. Terminowo i pewnie – zdecydowanie polecam i czekam na kolejne współprace.

BB, Kraków

Od projektu do realizacji w jednym miejscu – fachowo i wygodnie. Współpraca na wieloelementowe wyposażenie loftowe apartamentów  – udana! Klienci cieszą się nowoczesnego i funkcjonalnego designu.