PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

IDEA

Biuro projektowe Kwiatów Paproci to symbol wysokiej jakości projektów o artystycznym i indywidualnym charakterze. Tworzymy projekty wnętrz komercyjnych i mieszkalnych. Nasze realizacje stanowią mix funkcjonalności i estetyki. Jako artyści dbamy o to, by wnętrze było komfortowe, a jego atmosfera tworzona przez  zestawienia kolorów materiałów i form sprzyjała dobremu samopoczuciu.  

KORZYŚCI

Wygoda i komfort. Szybko przejdziesz od procesu idei do realizacji projektu.
Kompleksowa usługa. Oferujemy nadzór i pomoc na każdym etapie realizacji tak, byś nie musiał się o nic martwić.
-Projektanci i producenci. Część wyposażenia możesz zlecić do realizacji naszej firmie zyskując korzystne rabaty na personalizowane meble.
-Zgodność z budżetem.  Nasze projekty są realne, możesz być pewny, że nie przekroczymy usalonych kwot.
-Kreatywność + unikatowość. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie tworząc specjalnie dla niego dedykowane kompozycje i meble.
-Zaufanie dużych firm. Realizujemy zlecenia komercyjnych projektów wystawienniczych dla znanych marek. Zobacz w zakładce stoiska targowe.

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ

POZNAJ OSIEM ETAPÓW WSPÓŁPRACY

ROZMOWA WSTĘPNA

Rozmawiamy o potrzebach Klienta, jego inspiracjach i charakterze wnętrza – na podstawie tej pierwszej rozmowy oraz ankiety zostanie sporządzona tablica inspiracji.

ANALIZA RYSUNKÓW / POMIARY

Wiemy, jak ważne jest teraz bezpieczeństwo. Większość Klientów wybiera aktualnie konsultacje online. Możemy zarówno dokonać analizy przesłanych przez Was materiałów, ale też pojawić się osobiście na miejscu. Nie ważne którą opcję wybierzesz- w każdym z tych wypadków dbamy o profesjonalizm.

KONCEPCJA I INSPIRACJE

Tworzymy tablicę inspiracji każdego wnętrza. To etap, w którym wspólnie określamy jak będą wyglądać poszczególne pomieszczenia. W oparciu o stworzone na tym etapie tablice zostanie wykonany projekt, następnie wybieramy materiały i produkty, omawiamy dokładniej funkcjonalność i przechodzimy do realizacji projektu.

PROJEKT WYKONAWCZY

Tworzymy projekt wykonawczy ze wszystkimi omawianymi materiałami i funkcjonalnością.

WIZUALIZACJE

To, na co czeka każdy Klient – odpowiedź na pytanie: jak będzie wyglądać moje wnętrze?

Kwiaty Paproci konsultacje architektoniczne

PRZEKAZANIE PROJEKTÓW

W zależności od wybranego pakietu, na tym etapie dostarczamy projekty 2D lub 3D.

NADZÓR REALIZACJI (OPCJONALNIE)

Z doświadczenia wiemy, że realizacja projektu potrafi przysporzyć sporo problemów. My mamy już doświadczenie w rozmowach z wykonawcami, wiemy na co zwrócić uwagę na każdym etapie pracy. Warto skorzystać z tej opcji wybierając Ofertę Premium.

DODATKI I ZAKUPY (OPCJONALNIE)

Chcesz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik? Potrzebujesz pomocy w ostatnich działaniach przed finalizacją pracy? Jesteśmy gotowi Ci pomóc – na tym etapie jest kilka niespodzianek dla naszych klientów! Podpowiemy, że kilka specjalnych dodatków możemy stworzyć razem z Wami.

OFERTA

Pakiet MINI

– Określamy funkcję pomieszczenia, styl, analizujemy potrzeby, ustalamy budżet 

– Etap inwentaryzacji (lub praca na rzutach)

– Tworzymy układ funkcjonalny, ew. zmiany budowlane + wod – kan, CO + elektryka

– Opracowujemy 
„moodboard” (z inspiracjami stylistycznymi)

– Proponujemy wyposażenie i sztukę do wnętrza

 
 
 

CENA 123 PLN / M2

Pakiet MAXI

W skład tej opcji wchodzą wszystkie elementy Pakietu MINI oraz:

– Opracowanie projektów wykonawczych dla poszczególnych branż

– Spis elementów zawartych w projekcie i ich ilości

– Koncepcja wizualna w postaci układów ścian i poglądowego modelu 3D

 ***Opcjonalnie: pełna wizualizacja 3D

Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM to wszystkie opcje Pakietu MAXI oraz:

– Kosztorys

 – Realizacja lub pomoc w nadzorze nad realizacją

-stylizacja wnętrza

-sesja zdjęciowa 

POZNAJ ZESPÓŁ

architekt projektant wnętrz Joanna Gęsiorska

Joanna Gęsiorska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2010).

W 2014 r. założyłam pracownię projektowania wnętrz.
W swojej pracy dążę do uporządkowania przestrzeni tak, aby tworzyła logiczną, ergonomiczną konstrukcję. Formy przenikają się wzajemnie, współgrają ze sobą dając wewnętrzne poczucie ładu i harmonii.

Uważam, że w tak przygotowanej przestrzeni niewiele musi się zdarzyć, a wszelkie zestawienia materiałów, nieoczywistych połączeń form, struktur, kolorów  dopełniają wnętrza. Pracuję w duchu minimalizmu. Nawiązuję do otaczającej przestrzeni i kontekstu miejsca.
Inspiruje mnie człowiek – wsłuchuje się w jego potrzeby, wychodząc poza oczekiwanie klienta.

Specjalizuję się przede wszystkim, w projektowaniu wnętrz prywatnych, apartamentach.

Piotr Kolanko projektant wnętrz

Piotr Kolanko

Magister grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2016). Magister sztuki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego (2013). CEO Kwiaty Paproci.

Wszystkie doświadczenia które wypracowałem na przestrzeni lat w malarstwie i grafice, przenoszę na grunt projektowania. Interesuje mnie nastrój miejsc, subtelne relacje kolorystyczne, gra światła i cienia, rozkładanie temperatury i gamy wnętrza tak by kompozycja ostatecznie była nieoczywista. Interesuję mnie porządek i zrównoważenie, harmonia.

W dodatkach lubię naturalne zestawienia, surowe drewno,  surową stal, dodatki z estetyki wabi sabi.

 

Adrianna Gajdziszewska ceo Kwiaty Paproci

Adrianna Gajdziszewska

Magister sztuki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (2015) i Historii Sztuki Uniwersytetu Papieskiego JPII Kraków (2015). CEO Kwiaty Paproci.

Znajomość historii sztuki oraz zainteresowanie sztuką współczesną
i aktualnymi trendami wnętrzarskimi  pozwala mi precyzyjnie określać i budować styl i charakter projektowanej  przestrzeni. 

Pasjonują mnie relacje form i struktur,  budowanie nieoczywistych zestawień, operowanie unikatowymi dodatkami. Lubię zaburzać symetrię. 

Zajmuję się również doborem lub tworzeniem dedykowanej sztuki do wnętrz.

OPINIE KLIENTÓW

Ireneusz, Kraków

Miałem dużą satysfakcję ze współpracy pod każdym względem – konsultacji, rzutów i wizualizacji. Otrzymałem naprawdę UNIKALNY projekt wnętrza, funkcjonalny, w którym czuję się wyjątkowo dobrze.

Marta, Bukowno k. Olkusza

Profesjonalne podejście do wszystkiego. Wybrałam firmę godną zaufania, ze świetnym poczuciem wizualności. Zagościła u nas oryginalność i wyjątkowa atmosfera. Polecam!

Barbara, Warszawa

Idealnie trafili w moje oczekiwania – nie było zaskoczeń, bo wiedziałam, że trafiłam na ekipę, która wykona swoją pracę profesjonalnie i estetyczne. Bardzo miła atmosfera pracy. Zdjęli ze mnie wiele zobowiązań… no i meble z ich warsztatu – cuda!

Katarzyna i Robert, Kraków

Kwiaty Paproci to świetni, mili ludzie, każde spotkanie było konkretne. Pilnują terminów, są elastyczni i dyspozycyjni. Projekt spełnił nasze oczekiwania i marzenia! Skorzystaliśmy z poleconych fachowców i firm – rewelacja.